Kde koupit Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14"

Malý buben z modelové řady MPX, vyrobený z tepané oceli o tloušťce 1 mm a s rozměry 14 "x 6,5". Je vybaven obručemi typu Triple Flange Hoops, které jsou tlusté 1,6 mm a napínacím mechanismem struníku… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14
Cena
3 690 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14" které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Malý buben z modelové řady MPX, vyrobený z tepané oceli o tloušťce 1 mm a s rozměry 14 "x 6,5". Je vybaven obručemi typu Triple Flange Hoops, které jsou tlusté 1,6 mm a napínacím mechanismem struníku Fully Adjustable Throw-Off. Ladění se provádí pomocí 8 ladících šroubů na obou stranách bubnu. Osazen je blánami Remo UX. Hardware i korpus bubnu jsou vyhotoveny v chromové povrchové úpravě.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14" z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224027
- jistota kvalitního výrobce Mapex
- kategorie Snare bubínky 14"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14". Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14" na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Snare bubínky 14" Mapex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mapex MPST4658H MPX Steel Hammered Snare Drum, 14" vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: