Kde koupit Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated

Univerzální tom holder v kratší verzi pro produktové řady Saturn, Armory a Mars. Disponuje kulovým kloubem a paměťovými objímkami. Průměr trubky holder je 7/8". Černé provedení. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated Tom holdery, držáky
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Univerzální tom holder v kratší verzi pro produktové řady Saturn, Armory a Mars. Disponuje kulovým kloubem a paměťovými objímkami. Průměr trubky holder je 7/8". Černé provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229657
- jistota kvalitního výrobce Mapex
- kategorie Tom holdery, držáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tom holdery, držáky Mapex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mapex TH687SEB Single Tom Holder for Armory and Mars Black Plated vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: