Kde koupit Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený

Barevný vozíček na hračky se stane nepostradatelným pomocník při uklízení. Vozík má lehce uchopitelnou rukojeť a dvě kolečka, která zajistí pohodlný převoz hraček nebo zahradního nářadí. Je dodávaný v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený
					
				 Zahradní nábytek
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barevný vozíček na hračky se stane nepostradatelným pomocník při uklízení. Vozík má lehce uchopitelnou rukojeť a dvě kolečka, která zajistí pohodlný převoz hraček nebo zahradního nářadí. Je dodávaný v sestaveném stavu. Rukojeť ve výši 60 cm Výrobky firmy Marian Plast jsou kvalitně zpracované, velmi bezpečné, odolné a barevně stálé.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7290100905692 a ID 174131
- jistota kvalitního výrobce Marian Plast
- kategorie Zahradní nábytek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 51 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zahradní nábytek Marian Plast, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Marian Plast Vozíček na hračky Store n roll - zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zahradní nábytek Marian Plast, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz