Kde koupit MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m

Bazén MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m: Léto bez koupání si málokdo umí představit. Teď můžete mít svůj vlastní bazén na zahradě i vy. Bazén Marimex Florida je mezi zákazníky velmi oblíbený, a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m S konstrukcí
Cena
4 229 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bazén MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m: Léto bez koupání si málokdo umí představit. Teď můžete mít svůj vlastní bazén na zahradě i vy. Bazén Marimex Florida je mezi zákazníky velmi oblíbený, a to především díky jeho příznivé ceně, snadnému sestavení a údržbě. Napouštět vodu do sestaveného bazénu můžete již po 30 minutách od jeho vybalení. Stačí vybrat vhodné místo, rozvinout bazénovou podložku, rozbalit bazén a sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová fólie. Ta je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,35 mm a stěny 0,58 mm. Aby voda ve vašem bazénu byla stále čistá, lze k němu připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci. Pro její napojení  jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4). Užijte si slunečné léto plné vodních radovánek.  Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Florida 3,66 × 1,22 mSnadné sestaveníBazén Marimex Florida 3,66 × 1,22 m má stabilní konstrukce Laminovaná trojvrstvá fólie vyztužená polyesterovou tkaninouK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou nebo kartušovou filtraci MarimexVodu můžete napouštět již po 30 minutách od vybaleníSíla podlahy 0,35 mm a stěny 0,58 mmDoporučená údržbaAby vám do vody nenapadal hmyz či listí, zakrývejte ho krycí plachtou. Bazén je nutné po ukončení sezóny vypustit a vyčistit. Je vhodné ho poté uklidit na suché a nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost vašeho bazénu. Obsah balení:bazén Floridanávodzáslepky průchodů stěn bazénu

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590517013645 a ID 5470844
- jistota kvalitního výrobce Marimex
- kategorie S konstrukcí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce S konstrukcí Marimex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MARIMEX Bazén Florida 3.66x1.22m vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží S konstrukcí Marimex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto