Kde koupit MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP

Bazén MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP:Vychutnejte si teplé letní dny přímo na vaší zahradě v kruhovém nadzemním bazénu Marimex Florida Prism. Ten nabízí velký prostor pro koupání, sn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP S konstrukcí
Cena
3 599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bazén MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP:Vychutnejte si teplé letní dny přímo na vaší zahradě v kruhovém nadzemním bazénu Marimex Florida Prism. Ten nabízí velký prostor pro koupání, snadnou údržbu a také rychlé a jednoduché zprovoznění. Vodu tak můžete začít napouštět už 30 minut od vybalení bazénu. Samozřejmostí je kvalitní profilovaná konstrukce. Dopřejte si letní koupání v nadzemním kruhovém bazénu Marimex Florida Prism. Díky svým vlastnostem se řadí k velice oblíbeným bazénům v České republice. Snadno se udržuje a poskytuje velký prostor na koupání. Pyšní se také kvalitní konstrukcí a rychlým a jednoduchým zprovozněním, díky kterému můžete začít napouštět vodu již 30 minut od vybalení. Klíčové vlastnostiMezi hlavní přednosti bazénu patří kvalitní profilovaná konstrukce, která zajišťuje stabilituDíky snadnému zprovoznění budete moci napouštět vodu už 30 minut od vybaleníLaminovaná fólie je trojvrstvá a je vyztužena polyesterovou tkaninouK bazénu patří kvalitní kartušová filtrace M1 s výkonem 2 m3/hodRozměry: 3,66 × 0,99 mObjem: 8,6 m3Rychlé a snadné zprovozněníUžijte si teplé letní dny s nadzemním kruhovým bazénem, jenž nabízí velký prostor pro koupání. Mezi jeho přednosti patří hlavně rychlé a snadné zprovoznění. Stačí pouze připravit místo a podložku, rozvinout bazén a sestrojit konstrukci, na kterou se navlékne bazénová fólie. Díky tomu budete moci již 30 minut od vybalení začít napouštět vodu. Součástí je trojvrstvá laminovaná fólie, která je vyztužená polyesterovou tkaninou.Součástí balení je kartušová filtraceV balení naleznete kartušovou filtraci s výkonem 2 m3/hod včetně potřebného příslušenství, která se postará o čistotu vody v bazénu. Bazén se tak bude velice snadno udržovat. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou o průměru 32 mm. 

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590517013454 a ID 4749375
- jistota kvalitního výrobce Marimex
- kategorie S konstrukcí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce S konstrukcí Marimex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MARIMEX Florida 3.66x0.99m + KFm1 PRISM - 28718NP vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží S konstrukcí Marimex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto