Kde koupit MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků)

Bazén MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků):Zpestřete si léto a pořiďte si na zahradu kruhový bazén Marimex Orlando, který poskytne velkou koupací plochu. Je určený pro ce… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) S konstrukcí
Cena
6 431 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 431 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bazén MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků):Zpestřete si léto a pořiďte si na zahradu kruhový bazén Marimex Orlando, který poskytne velkou koupací plochu. Je určený pro celoroční provoz, a tak ho nebudete muset před krutou zimou rozebírat a uklízet. Bazén slibuje rychlé a snadné zprovoznění, tudíž můžete začít napouštět vodu již 120 minut po rozbalení. Součástí balení je skimmer Olympic.Vychutnejte si pohodové léto s kruhovým bazénem Marimex Orlando, který nabízí velký prostor pro koupání. Jeho hlavní předností je pevná konstrukce a galvanizovaná bazénová stěna. Bazén snadno zprovozníte a díky tomu bude už 120 minut od vybalení připravený k napuštění. Navíc je odolný vůči jakémukoliv počasí, a tak ho v zimě nemusíte skládat a uklízet, ale stačí ho venku pečlivě zazimovat.Klíčové vlastnostiProstorný bazén Orlando bude skvělým parťákem pro teplé letní dnyPyšní se pevnou a stabilní konstrukcí a bazénovou galvanizovanou stěnouSnadná zprovoznitelnost zajistí, že můžete napouštět vodu již 120 minut po rozbaleníJe určený pro celoroční provoz, tudíž ho v zimě nemusíte rozebírat a uklízetTrojvrstvá laminovaná fólie je vyztužena polyesterovou tkaninouSoučástí balení je skimmer OlympicRozměry: 4,57 × 1,07 mObjem: 15 m3Hloubka vody: 0,92 mŽádné rozebírání a uklízení před zimou Užívejte si léto v kruhovém nadzemním bazénu Marimex, který nabízí velkou koupací plochu. Jeho sestavení je velice snadné. Stačí připravit místo a podložku, rozbalit bazén a sestavit dle návodu. Díky tomu, že jeho bazénová stěna je vyrobena z ocelového plechu, který má antikorozní úpravu, a fólie je mrazuvzdorná, je bazén určený pro celoroční provoz. Proto nebude potřeba ho po letní sezóně rozebírat a uklízet, ale postačí kvalitní zazimování. Udržujte vodu čistouBazén má trojvrstvou laminovanou fólii, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Podlaha i stěny jsou silné 0,225 mm. Kvalitní zpracování v kombinaci se správnou péčí zajistí dlouhou životnost. K bazénu je možné připojit pískovou i kartušovou filtraci. Pro ně jsou připraveny průchody stěnou, na které se napojí skimmer Olympic, jenž je součástí balení, a na něj hadice o průměru 32 mm.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590517014437 a ID 5454099
- jistota kvalitního výrobce Marimex
- kategorie S konstrukcí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků). Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce S konstrukcí Marimex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží S konstrukcí Marimex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto