Kde koupit MARIMEX Sun 8 l

Solární sprcha MARIMEX Sun 8 l: Venkovní zahradní sprcha Sun o objemu 8 litrů se pyšní ekologickým ohřevem vody, a to solárním s využitím slunečn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MARIMEX Sun 8 l Solární sprchy
Cena
1 625 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MARIMEX Sun 8 l které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 625 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Solární sprcha MARIMEX Sun 8 l: Venkovní zahradní sprcha Sun o objemu 8 litrů se pyšní ekologickým ohřevem vody, a to solárním s využitím slunečních paprsků. Venkovní zahradní sprcha Sun o objemu 8 litrů se pyšní ekologickým ohřevem vody, a to solárním s využitím slunečních paprsků. Pro bezproblémové sprchování musí být sprcha neustále napojena na vodovodní řad. Pokud sprchu budete potřebovat odpojit, tak se uzavře ventil, čímž nedochází k úniku vody. Samozřejmostí je otočný ventil pro jednoduché nastavení teploty výstupní vody. Ohřátá voda uvnitř může dosahovat teploty až 60 °C.  Klíčové vlastnostiEkologický solární ohřevObjem 8 litrůVýška 2 metrySnadné nastavení teploty výstupní vodySnadné napojení vodovodní řad

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MARIMEX Sun 8 l z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590517005152 a ID 5455167
- jistota kvalitního výrobce Marimex
- kategorie Solární sprchy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MARIMEX Sun 8 l. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MARIMEX Sun 8 l na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Solární sprchy Marimex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MARIMEX Sun 8 l vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Solární sprchy Marimex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto