Kde koupit MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet

Bazén MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet: Tou nejlepší volbou pro horké letní dny bude zaručeně bazén Marimex Tahiti. Ten kromě velkého prostoru na koupání nabízí také stabilní kovovou k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet S konstrukcí
Cena
7 048 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 048 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bazén MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet: Tou nejlepší volbou pro horké letní dny bude zaručeně bazén Marimex Tahiti. Ten kromě velkého prostoru na koupání nabízí také stabilní kovovou konstrukci. V balení naleznete kvalitní kartušovou filtraci. Nesmí chybět také filtrační vložka, instalační materiál, průchodky stěnou bazénu, schůdky a návod k použití. Bazén Marimex Tahiti bude tím nejlepším parťákem v teplých letních dnech. Díky vysoce stabilní konstrukci patří mezi nejkvalitnější nadzemní bazény v České republice. Kromě toho zajistí také velký prostor na koupání a velmi snadné zprovoznění. V balení nechybí ani kvalitní filtrace s potřebným příslušenstvím. Klíčové vlastnostiNejvětší předností bazénu je stabilní kovová konstrukceSnadné zprovoznění slibuje, že již 120 minut od vybalení můžete pohodlně napouštět voduLaminovaná trojvrstvá fólie je vyztužena polyesterovou tkaninouV balení nechybí kartušová filtrace o výkonu 2 m3/hodSoučástí je také instalační materiál, průchodky stěnou bazénu, filtrační vložka a schůdkyRozměry: 2 × 4 × 1 mObjem: 6,8 m3Hloubka vody: 0,8 mProstorný bazén s vysokou stabilitouObohaťte svou zahradu o prostorný bazén s kvalitní kovovou konstrukcí, která je vysoce stabilní. Jeho zprovoznění je velice snadné. Stačí vybrat vhodné místo, rozložit podložku, rozbalit bazén a sestavit konstrukci, na kterou se jednoduše navlékne bazénová fólie. Díky tomu budete moci již 120 minut po rozbalení napouštět vodu. Bazén má laminovanou trojvrstvou fólii, která je vyztužená polyesterovou tkaninou. Podlaha je silná 0,58 mm a stěna 0,58 mm. Součástí balení je kartušová filtraceSoučástí balení je kromě bazénu také kartušová filtrace s výkonem 2 m3/hod. Nechybí ani schůdky, filtrační vložka, průchodky stěnou bazénu, instalační materiál a návod k použití. Průchody stěnou bazénu mají průměr 32 mm. 

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590517012396 a ID 5460422
- jistota kvalitního výrobce Marimex
- kategorie S konstrukcí

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce S konstrukcí Marimex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MARIMEX Tahiti 2.0x4.0x1.0m komplet vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží S konstrukcí Marimex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto