Kde koupit Master Koloběžka Xtrax 230 mm

Koloběžka Xtrax je skladná hliníková koloběžka s ramenním popruhem pro snadné přenášení. Díky kolečkům o rozměrech 230 mm se rychle dostanete do cíle své cesty. Má nastavitelná řídítka, nosnost 100 kg… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Master Koloběžka Xtrax 230 mm
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
1 799 Kč
Dostupnost
Skladem 28.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Master Koloběžka Xtrax 230 mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Koloběžka Xtrax je skladná hliníková koloběžka s ramenním popruhem pro snadné přenášení. Díky kolečkům o rozměrech 230 mm se rychle dostanete do cíle své cesty. Má nastavitelná řídítka, nosnost 100 kg a nášlapnou zadní brzdu. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola jednodušeji uschovat, například při každodenní cestě do školy nebo do práce. Najděte si čas na projížďku a nelenošte doma u televize, jízda na koloběžce není náročná a přináší vám radost z pohybu. Parametry: rám 100% ALU lehčený snadné skládání kolečka: přední PU 230 mm 88A, zadní PU 180 mm 88A ložiska ABEC 7 carbon nastavitelná výška řidítek ve 2 stupních 82 a 94 cm stupátko – 36×13 cm šířka řídítek 37 cm nášlapná brzda zadního kola popruh přes rameno, stojánek hmotnost 4,4 kg maximální zatížení 100 kg

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Master Koloběžka Xtrax 230 mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592833005939 a ID 14144406
- jistota kvalitního výrobce Master
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Master Koloběžka Xtrax 230 mm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Master Koloběžka Xtrax 230 mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Master, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Master Koloběžka Xtrax 230 mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Master, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz