Kde koupit Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět

Kniha Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět:V této knize najdete všechno, co jste chtěli vědět o fenomenálním japonském zeleném práškovém čaji matcha. Odhalte děj… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět Nápoje, koktejly
Cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 292 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět:V této knize najdete všechno, co jste chtěli vědět o fenomenálním japonském zeleném práškovém čaji matcha. Odhalte dějiny tohoto čaje, včetně fascinujícího japonského čajového obřadu, a seznamte se se zvláštním způsobem pěstování, třídění a mletí. Objevte možnosti báječně zeleného prášku jako přísady do všeho - od zmrzliny a croissantů po pivo, smoothie a čokoládové tyčinky a vyzkoušejte 14denní očistnou kůru s matchou.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788075492845 a ID 5234199
- jistota kvalitního výrobce Esence
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 57 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly Esence, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Matcha Kniha o čaji: Vše, co jste o tomto úžasném zeleném čaji chtěli vědět vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: