Kde koupit Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová

Motiv: Mráček v šedé/růžová, Baby Nellys <strong>Oboustranné přítulné hnízdečko pro miminko.</strong> <br /> <br />Hnízdečko zajistí dítěti pocit blízkosti a bezpečí. <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová Vybavení a doplňky
Cena
1 119 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Motiv: Mráček v šedé/růžová, Baby Nellys <strong>Oboustranné přítulné hnízdečko pro miminko.</strong> <br /> <br />Hnízdečko zajistí dítěti pocit blízkosti a bezpečí. <br />Vynikající pomocník pro první měsíce života miminka. <br />Hnízdečko je ideální pro spánek novorozenců a nemluvňat - je přítulnější a zárověn menší než postýlka, miminka se v něm cítí bezpečně a jsou klidnější. <br /> <br />Má široké použití. Funguje jako přenosná postýlka. <br />Můžete ho všude brát sebou. <br />Třeba do postele, kde vytvoří speciální koutek jen pro mininko a rodiče se nemusí bát zalehnutí. Můžete ho položit i na podlahu, protože je spodem zateplený. <br />Lze použít i do vlastní postýlky, kde usnadnujě usínání dítěte v pozici na boku. <br /> <br />Velkou předností je použití do kočárku a nebo na cesty. <br />Kokon je praktickou a nezbytnou pomůckou v prvních měsících života dítěte. <br /> <br />Kokon je určen pro děti ve věku od 0 - 6 měsíců. Je velmi variabilní. <br />Šnůrkou lze upravovat velikost. Můžete ho více stáhnout a nebo úplně uvolnit a vytvořit dečku. Kokon roste současně s dítětem. <br /> <br />Povrch tvoří 100% bavlna a minky materiál (100%polyester). Vnitřek je výplněn silikonovými perličkami. <br />Spodní vnitřní vložka ( matrace ) je snímatelná. Matrace chrání před nerovnostmi a chladem. <br /> <br />Kokon lze prát v pračce. <br /> <br /><strong>Rozměr podložky - matrace:</strong> <br />délka cca 75 cm, <br />šířka cca 35 cm. <br />Celkové rozměry zapnutého hnízdečka, bez stažení šnurky: cca 105x65 cm. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309125992 a ID 93488
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Maxi oboustranné hnízdečko s minky pro miminko Mráček v šedé/růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz