Kde koupit Mazlík, polštářek Sovička - malá

Mazlík, polštářek Sovička - malá - cca 24cm x 24cm <strong>Roztomilá hračka, polštářek, mazlík Sovička.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí smyslové vnímání dítěte a podněcuj… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mazlík, polštářek Sovička - malá
Cena
170 Kč
Dostupnost
Skladem 08.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mazlík, polštářek Sovička - malá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 170 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mazlík, polštářek Sovička - malá - cca 24cm x 24cm <strong>Roztomilá hračka, polštářek, mazlík Sovička.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí smyslové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii. <br />Ideální hračka pro děti. <br />Hračku lze využít jako dekorační polštářek. <br /> <br />Mazlík je vyroben z bavlněné látky. Vyplň duté hypoalergenní vlákno. <br /> <br />Mazlíka/polštářek lze prát v pračce do 40st. <br />Sušit volně, nesušit v sušičce. <br /> <br />Určená pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Rozměr</strong> <br />Výška cca 24cm, šířka cca 24cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br />Upozornění: Výrobce může obměnovat barvy na některých částech hračky.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mazlík, polštářek Sovička - malá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309113425 a ID 64524
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mazlík, polštářek Sovička - malá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mazlík, polštářek Sovička - malá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mazlík, polštářek Sovička - malá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: