Kde koupit Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks

Menstruační kalíšek růžový Shorty, Me Luna, 1 ks - www.biooo.cz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 
Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks
		 Hygienické kalíšky
Cena
400 Kč
Dostupnost
0
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Biooo.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 400 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Menstruační kalíšek růžový Shorty, Me Luna, 1 ks - www.biooo.cz

Z toho e-shopu Biooo.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 9683
- jistota kvalitního výrobce Me Luna
- kategorie Hygienické kalíšky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 44 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Biooo.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hygienické kalíšky Me Luna , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Me Luna Menstruační kalíšek růžový Shorty 1 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Biooocz

Máte rádi přírodní a zároveň kvalitní kosmetiku? U náš si můžete vybrat z velké nabídky značek za super ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Hygienické kalíšky Me Luna , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Biooo.cz za výhodnou cenu.


Biooo.cz