Kde koupit Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár

Pomáhají mamince při kojení v případě plochých nebo vpáčených bradavek. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár
					
				 Doplňky ke kojení
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pomáhají mamince při kojení v případě plochých nebo vpáčených bradavek. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně.Krabička slouží pro bezpečné a hygienické uložení 1 páru kloboučků, usnadňuje jejich skladování a přenos, zajišťuje mamince vyšší komfort. Použití kloboučků konzultujte s lékařem, laktační poradkyní nebo porodní asistentkou. Dostupné ve 3 velikostech: S - 16mm, M - 20 mm, L - 24 mm pomůcka při výběru velikosti dle bradavky - prsty na ruce.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7612367016704 a ID 185255
- jistota kvalitního výrobce Medela
- kategorie Doplňky ke kojení

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Doplňky ke kojení Medela, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Medela Kontaktní kojicí kloboučky v krabičce, vel. L, pr. 24 mm - 1 pár vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Doplňky ke kojení Medela, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz