Kde koupit Medela Mini Electric - elektrická odsávačka

Plně automatická a účinná odsávačka na síťový nebo bateriový provoz. Jednofázová elektrická odsávačka vhodná pro odsávání  přebytku mléka. Ideální pro příležitostné či krátkodobé častější odsávání. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Medela Mini Electric - elektrická odsávačka
					
				 Odsávačky
Cena
2 399 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Medela Mini Electric - elektrická odsávačka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plně automatická a účinná odsávačka na síťový nebo bateriový provoz. Jednofázová elektrická odsávačka vhodná pro odsávání  přebytku mléka. Ideální pro příležitostné či krátkodobé častější odsávání.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Medela Mini Electric - elektrická odsávačka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7612367024204 a ID 185097
- jistota kvalitního výrobce Medela
- kategorie Odsávačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Medela Mini Electric - elektrická odsávačka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Medela Mini Electric - elektrická odsávačka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odsávačky Medela, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Medela Mini Electric - elektrická odsávačka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odsávačky Medela, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz