Kde koupit Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks

Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což v maminkách vzbuzuje nepříjemné pocity. Bradavky je nutné mezi kojením udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich mokvání. Medela nabízí něk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks
					
				 Doplňky ke kojení
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což v maminkách vzbuzuje nepříjemné pocity. Bradavky je nutné mezi kojením udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich mokvání. Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu. Jak zvolit správný typ pomůcky: Vložky pratelné - při malém, středním úniku mléka (do 15ml). Vložky jednorázové - při větším úniku mléka (do 40ml). Misky na sběr mléka - při velkém úniku mléka (nad 40 ml). Ve srovnání s jednorázovými vložkami jiných výrobců mají MEDELA vložky přesvědčivě nejlepší schopnost absorpce.  

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7612367040402 a ID 185211
- jistota kvalitního výrobce Medela
- kategorie Doplňky ke kojení

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Doplňky ke kojení Medela, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Medela Vložky do podprsenky jednorázové NOVÉ - bal. 30 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Doplňky ke kojení Medela, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz