Kde koupit Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash

Středně těžký 17'' činel typu crash ze série M-Series Traditional s bohatým plným zvukem a teplo, měkce znějícími spodními tóny. Při výrobě činelu je využívána bronzová slitina B20 a povrchová úprava… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl 17
Cena
6 640 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 640 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Středně těžký 17'' činel typu crash ze série M-Series Traditional s bohatým plným zvukem a teplo, měkce znějícími spodními tóny. Při výrobě činelu je využívána bronzová slitina B20 a povrchová úprava typu "traditional". Vhodný je pro použití v nahrávacích studiích a různých hudebních žánrech, například rocku, RNB či reggae.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 232797
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Crash činely 17"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 17" Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl 17" M-Series Traditional Medium Crash vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: