Kde koupit Meinl BE1R Berimbau

Tradiční brazilský strunný hudební nástroj. Produkuje podmanivý wah-wah efekt. Má podobu luku s nataženým ocelovým drátem. Na jeho konci je umístěna rezonující "dýně" Při hře se používá kovový plátek… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl BE1R Berimbau Ostatní perkuse
Cena
3 480 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl BE1R Berimbau které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 480 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tradiční brazilský strunný hudební nástroj. Produkuje podmanivý wah-wah efekt. Má podobu luku s nataženým ocelovým drátem. Na jeho konci je umístěna rezonující "dýně" Při hře se používá kovový plátek, caxixi a hůlka. Brnkáním na kovovou strunu se rezonance přenáší přes dutou dýni na hrudník hráče, posouváním kamínku po struně se mění výška tónu, hůlka a caxixi v druhé ruce přidávají rytmus. Laminátové provedení, červená barva.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl BE1R Berimbau z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 5740
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl BE1R Berimbau. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl BE1R Berimbau na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl BE1R Berimbau vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: