Kde koupit Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry

Činel typu Extra Dry Splash z modelové řady Byzance, s průměrem 10 ". Disponuje temným suchým esoterickým naturálním muzikálním zvukem s převažujícími basovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Vhodný p… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl Byzance 10
Cena
3 440 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 440 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel typu Extra Dry Splash z modelové řady Byzance, s průměrem 10 ". Disponuje temným suchým esoterickým naturálním muzikálním zvukem s převažujícími basovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Vhodný pro použití v hudebních stylech Jazz, Funk, RNB, Electro a studio. Vyroben ze slitiny B20. Váhová kategorie: Thin. Povrchová úprava: Raw. Činely z produktové řady Byzance jsou vyráběny tradičním způsobem v Turecku.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14216
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Splash činely 10"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Splash činely 10" Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl Byzance 10" Splash Extra Dry vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: