Kde koupit Meinl Byzance 10" Vintage Splash

Činel typu Vintage Splash z modelové řady Byzance, s průměrem 10". Disponuje plným teplým čistým muzikálním vintage zvukem s převažujícími středovými a basovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Vhodný… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl Byzance 10
Cena
3 090 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl Byzance 10" Vintage Splash které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel typu Vintage Splash z modelové řady Byzance, s průměrem 10". Disponuje plným teplým čistým muzikálním vintage zvukem s převažujícími středovými a basovými frekvencemi, s krátkou odezvou. Vhodný pro univerzální použití a studio. Vyroben ze slitiny B20. Váhová kategorie: Thin. Povrchová úprava: Sandblasted. Činely z produktové řady Byzance jsou vyráběny tradičním způsobem v Turecku.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl Byzance 10" Vintage Splash z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 214638
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Splash činely 10"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl Byzance 10" Vintage Splash. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl Byzance 10" Vintage Splash na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Splash činely 10" Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl Byzance 10" Vintage Splash vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: