Kde koupit Meinl CL18 Claves De Luxe

Perkuse: Claves De Luxe Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl CL18 Claves De Luxe Claves
Cena
210 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl CL18 Claves De Luxe které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 210 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkuse: Claves De Luxe

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl CL18 Claves De Luxe z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 9894
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Claves

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl CL18 Claves De Luxe. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl CL18 Claves De Luxe na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Claves Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl CL18 Claves De Luxe vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: