Kde koupit Meinl Classics Custom 17" Medium Crash

Činel typu Medium Crash z modelové řady Classics Custom, s průměrem 17". Disponuje jasným čistým teplým a muzikálním zvukem se širokým dynamickým spektrem s převažujícími středovými a výškovými frekve… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl Classics Custom 17
Cena
3 690 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl Classics Custom 17" Medium Crash které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel typu Medium Crash z modelové řady Classics Custom, s průměrem 17". Disponuje jasným čistým teplým a muzikálním zvukem se širokým dynamickým spektrem s převažujícími středovými a výškovými frekvencemi, se středně dlouhou odezvou a plynulým náběhem. Vhodný pro univerzální použití. Vyroben ze slitiny B10. Váhová kategorie: Medium. Povrchová úprava: Brilliant.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl Classics Custom 17" Medium Crash z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 16512
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Crash činely 17"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl Classics Custom 17" Medium Crash. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl Classics Custom 17" Medium Crash na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 17" Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl Classics Custom 17" Medium Crash vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: