Kde koupit Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue

Sada shakerů ve tvaru vajíčka. Obsahuje 2 ks shakerů, na jejichž výrobu bylo použito PVC. Zvukový projev je příjemný, čistý a najde uplatnění v jakémkoliv hudebním žánru. Barevné provedení: Modrá. Mno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue Shakery
Cena
100 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 100 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada shakerů ve tvaru vajíčka. Obsahuje 2 ks shakerů, na jejichž výrobu bylo použito PVC. Zvukový projev je příjemný, čistý a najde uplatnění v jakémkoliv hudebním žánru. Barevné provedení: Modrá. Množství: 2 ks.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220544
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl ES2-B Plastic Egg Shakers Blue vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: