Kde koupit Meinl FD 18 SD TF Sea drum

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem: Mořský buben. Průměr: 18 "(45,72 cm) Hloubka: 6,3 cm. Finish: Africká hnědá Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl FD 18 SD TF Sea drum Ruční bubínky
Cena
2 350 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl FD 18 SD TF Sea drum které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 350 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem: Mořský buben. Průměr: 18 "(45,72 cm) Hloubka: 6,3 cm. Finish: Africká hnědá

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl FD 18 SD TF Sea drum z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14441
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Ruční bubínky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl FD 18 SD TF Sea drum. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl FD 18 SD TF Sea drum na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ruční bubínky Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl FD 18 SD TF Sea drum vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: