Kde koupit Meinl FX 10

Perkuse: Dřevěná podlahová krabička s vestavěným triggerem, obsahující 10 digitalizovaných zvuků hraných poklepem nohy na pedál, 3 x basový buben, 2 x tamburína, clave, tlesknutí, Cowbell, 2 x Cabassa… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl FX 10 Ostatní perkuse
Cena
4 480 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl FX 10 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 480 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkuse: Dřevěná podlahová krabička s vestavěným triggerem, obsahující 10 digitalizovaných zvuků hraných poklepem nohy na pedál, 3 x basový buben, 2 x tamburína, clave, tlesknutí, Cowbell, 2 x Cabassa. Jednoduchá volba zvuku tlačítkem. Pedál se připojuje pomocí stereo / mono výstupu. Pedál obsahuje také napájecí síťový adaptér.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl FX 10 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 16503
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl FX 10. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl FX 10 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl FX 10 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: