Kde koupit Meinl RS1BK-XXL Rainstick

Rainstick, dešťová hůl, efektový hudební nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva, krásný zvuk s dlouhým dozníváním, možnost hraní i jako na shaker, rozměry nástroje 152,4 x, provedení barevné… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl RS1BK-XXL Rainstick Didgeridoo a rainsticky
Cena
855 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl RS1BK-XXL Rainstick které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 855 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rainstick, dešťová hůl, efektový hudební nástroj vyrobený z přírodního bambusového dřeva, krásný zvuk s dlouhým dozníváním, možnost hraní i jako na shaker, rozměry nástroje 152,4 x, provedení barevné vzory....

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl RS1BK-XXL Rainstick z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 214173
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Didgeridoo a rainsticky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl RS1BK-XXL Rainstick. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl RS1BK-XXL Rainstick na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Didgeridoo a rainsticky Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl RS1BK-XXL Rainstick vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: