Kde koupit Meinl SLB25 Sleigh Bells

Rolničky s 25 rolničkami na 4 stranách. Zvonky jsou vyrobeny z poniklované oceli. Dřevěná ručka je ergonomicky tvarovaná a vyhotovena v černé barvě. hmotnost: 921g, rozměry: 35,6 x 8,9 x 8,9 cm. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Meinl SLB25 Sleigh Bells Rolničky a zvonečky
Cena
790 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Meinl SLB25 Sleigh Bells které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rolničky s 25 rolničkami na 4 stranách. Zvonky jsou vyrobeny z poniklované oceli. Dřevěná ručka je ergonomicky tvarovaná a vyhotovena v černé barvě. hmotnost: 921g, rozměry: 35,6 x 8,9 x 8,9 cm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Meinl SLB25 Sleigh Bells z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 214244
- jistota kvalitního výrobce Meinl
- kategorie Rolničky a zvonečky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Meinl SLB25 Sleigh Bells. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Meinl SLB25 Sleigh Bells na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rolničky a zvonečky Meinl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Meinl SLB25 Sleigh Bells vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: