Kde koupit Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals

Baby Ono <strong>Měkká pískací knížka do vany. </strong> <br /> <br />Měkká pískací knížka s barevnými obrázky pomáhá rozvíjet smysly dítěte. <br />Podporuje u dítěte ch… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals Vybavení a doplňky
Cena
116 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 116 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Ono <strong>Měkká pískací knížka do vany. </strong> <br /> <br />Měkká pískací knížka s barevnými obrázky pomáhá rozvíjet smysly dítěte. <br />Podporuje u dítěte chuť poznávat, učit se a zapamatovat si nová slova. <br />Zvuk knížky vzbuzuje u dítěte pozornost. <br />Je vyrobena z měkkého, zdravotně nezávadného materiálu. <br /> <br />Vhodná pro děti od 6m+. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> cca 15 x 15 cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435408292 a ID 93329
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Měkká pískací knížka do vody - Wild Animals vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz