Kde koupit Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou

Petra Černocká a Bára Vaculíková (pokud to někdo neví, pak také matka s dcerou) nazpívaly pro vás asi ty nejkrásnější ukolébavky, které si jen umíte představit. Úžasné aranžmá dohromady s procítěným… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou
					
				 Výtvarné a vzdělávací
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Petra Černocká a Bára Vaculíková (pokud to někdo neví, pak také matka s dcerou) nazpívaly pro vás asi ty nejkrásnější ukolébavky, které si jen umíte představit. Úžasné aranžmá dohromady s procítěným, nádherným zpěvem nadchne snad každého! Snad každý chce dávat svým dětem již od narození do vínku to nejlepší. Poslech nádherných českých (i dvou slovenských) písniček, může dítěti pomoci k vytváření správného hudebního cítění. Až si poslechnete písničky z tohoto CD, určitě i vás chytne mnohá z nich tak říkajíc za srdíčko. Všechny skladby jsou nazpívány úžasně procítěně a s láskou. Dokonalé aranžmá, které však zásadním způsobem nemění původní melodie, vám přidá na celkovém zážitku z poslechu této desky. Seznam skladeb: 1. Černé oči jděte spát 2. Dobrú noc, má milá 3. Hajej můj andílku 4 . Halí belí 5. Letěla bělounká holubička 6. Páslo dievča pávy 8. Spi děťátko, spi 7. Princi můj malinký spi 9. Spi mé milé poupě 10. Spinkej Aničko spinkej 11. Spinkej spinkej 12. Zapadá sluníčko

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2501001997675 a ID 1023317
- jistota kvalitního výrobce Menug
- kategorie Výtvarné a vzdělávací

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Výtvarné a vzdělávací Menug, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Menug Usínačky s Petrou Černockou a Bárou Vaculíkovou vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Výtvarné a vzdělávací Menug, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz