Kde koupit MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí

Plynová kamna MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí: MEVA Relax PLUS TB15001 jsou kombinovaná kamna pro interní využ… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí Plynová kamna
Cena
3 870 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 870 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plynová kamna MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí: MEVA Relax PLUS TB15001 jsou kombinovaná kamna pro interní využití, která nabízí hned tři možnosti pro výkon. Kamna můžete umístit téměř do každé místnosti, do přihrádky topidla se velmi snadně nainstaluje plynová lahev, která není součástí balení, a tak ji musíte sami dokoupit.  Kamna můžete připojit i do elektrické sítě a vytápět elektřinou. Hmotnost celé soustavy činí 10 kilogramů, a to bez lahve s plynem. Topidlo MEVA disponuje funkcí pro hlídání nebezpečných spalin, aby se předešlo poškození či ublížení na zdraví. Toto topidlo je naprosto bezpečné a vhodné pro byty i domy. Klíčové vlastnosti kombinovaného topidla MEVAKombinovaná kamna s hlídačem spalinKamna jsou vhodná pro domácí využitíBezproblémový přesun pomocí koleček na spodní straně topidlaSnadná obsluhaTermopojistkaTři polohy výkonu kamen MEVA Bezkabelová konstrukcePráce s tímto topidlem je opravdu jednoduchá, máte dvě možnosti pro vytápění, tudíž s ním můžete topit i v místnostech, kde není přívod elektrické sítě, naopak můžete využívat také síť 230 V pro napájení. Uvnitř kamen se nachází prostor na propan-butanovou lahev. Připojení systému k lahvi je snadné, pouze se k hlavě lahve připojí hadice s bezpečnostním uzávěrem a vše je připraveno k použití. Součástí tohoto topného systému je regulátor tlaku a hadice. Snadný přesun a ovládání topidlaNa spodní straně topidla naleznete čtveřici všesměrových koleček pro snadný přesun kamen z místnosti do jiné místnosti. Pro zapnutí topidla stačí nainstalovat plynovou lahev a otočit knoflíkem pro automatické zapálení plynu. Kamna MEVA disponují hned několika pojistkami, při jejichž aktivaci se celý systém vypne, aby se předešlo úrazu či poškození přístroje. Mezi tyto pojistky patří tepelné čidlo a hlídač spalin, pokud se kamna převrhnou, také se samy vypnou.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590584573806 a ID 5129361
- jistota kvalitního výrobce MEVA
- kategorie Plynová kamna

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Plynová kamna MEVA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MEVA Relax PLUS TB15001 + regulátor s hadicí vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Plynová kamna MEVA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Plynová kamna