Kde koupit Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple

Elektrická kytara Hybrid Special s tělem vyrobeným z komorováním mahagonu a vrchní deskou ze žíhaného javora.Okrem těchto dřevin zdobí tělo 5 vrstvé lemování. Mahagonový krk je osazen palisandrovým hm… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple Semiakustické kytary
Cena
24 890 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 24 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická kytara Hybrid Special s tělem vyrobeným z komorováním mahagonu a vrchní deskou ze žíhaného javora.Okrem těchto dřevin zdobí tělo 5 vrstvé lemování. Mahagonový krk je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 pražci a abalonovým vkládáním. O zvuku se stará dvojice snímačů typu humbucker značky Rockfield. Konkrétně jde o model SWC a díky přepínání Push-Pull se dají oba snímače separátně rozpojovat na single coil. Kromě nich je kytara vybavena snímačem Fishman Powerchip, který je okamžitě připraven proměnit vaši elektrickou kytaru na akustickou. Pevné ladění zajistí mechaniky značky Grover. Barevné provedení: Spalted Maple

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213739
- jistota kvalitního výrobce Michael Kelly
- kategorie Semiakustické kytary

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Semiakustické kytary Michael Kelly, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: