Kde koupit Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink

Mini Micro 3v1 růžová Micro 3v1 v barvě růžové můžete využít od 1 roku jako odrážedlo a v pozdějším věku jako trojkolku nebo lépe řečeno koloběžku. Součástí odrážedla je nastavitelné měkčené sedadlo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
2 790 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mini Micro 3v1 růžová Micro 3v1 v barvě růžové můžete využít od 1 roku jako odrážedlo a v pozdějším věku jako trojkolku nebo lépe řečeno koloběžku. Součástí odrážedla je nastavitelné měkčené sedadlo s řídítky typu O, které jsou pro děti přirozenější na ovládání. Až nebude sedlo potřeba, lze jej odmontovat, čímž vznikne trojkolka se sníženými O-řídítky. Když je odrážedlo malé, můžete začít využívat originální plnohodnotnou Mini Micro s klasickými řídítky T. Na veletrhu hraček v roce 2012 byla tato kombinace odrážedla a koloběžky oceněna jako Nejlepší hračka pro batole. V čem se liší Mini Micro 3v1 růžová již od 1 roku jako odrážedlo, později jako odstrkovadlo a koloběžka zatáčí přenesením váhy a nakloněním řídící tyče velmi nízká váha bezpečné a intuitivní ovládání vítěz Hračky roku v ČR pro rok 2012 v kategorii Venkovní a sportovní hračky vítěz veletrhu hraček v roce 2012 Parametry: součástí – trojkolka, sedátko, O-řídítka, T-řídítka kolečka - 120 mm / 80 mm, PU 87 tvrdost A šířka koleček - 24 mm délka nášlapu – 30 cm šířka nášlapu - 11 cm výška nášlapu - 5,5 cm (od země) hmotnost - 1,6 kg nosnost sedátka max. 20 kg nastavení sedátka – 2 výškové polohy výška 1 polohy – od země po nejnižší bod sedátka 21,5 cm výška 2 polohy – od země po nejnižší bod sedátka 28,5 cm nosnost trojkolky max. 20 kg určeno pro děti od 1 do 5 let

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7640108564375 a ID 188213
- jistota kvalitního výrobce Micro
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Micro, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Micro Koloběžka Mini Micro 3in1, Pink vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Micro, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz