Kde koupit Mindok Krycí jména XXL

Původní česká hra, která sbírá úspěchy po celém světě, nyní ve velkém XXL provedení! Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kon… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mindok Krycí jména XXL
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
799 Kč
Dostupnost
Skladem 15.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mindok Krycí jména XXL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Původní česká hra, která sbírá úspěchy po celém světě, nyní ve velkém XXL provedení! Krycí jména je skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů.   Specifikace: Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství? Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Rozměry balení: 23×8×32 cm. Hra je určena pro 2 – 8 hráčů. Doba hraní: cca 15 minut. Vhodné pro děti od 10 let. Hra obsahuje: 16 karet agentů ve dvou barvách 1 karta dvojitého agenta 7 karet náhodných kolemjdoucích 1 karta nájemného vraha 40 karet klíčů pravidla hry 1 stojánek na karty 1 přesýpací hodiny 200 karet se 400 krycími jmény Hra Krycí jména se stala vítězem nejprestižnějšího světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen. Nejlepší párty hra historie dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mindok Krycí jména XXL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595558303250 a ID 14244933
- jistota kvalitního výrobce Mindok
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 115 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mindok Krycí jména XXL . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mindok Krycí jména XXL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mindok, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mindok Krycí jména XXL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: