Kde koupit Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy

vel: 37x37cm, vzor: Cute Teddy, Baby Nellys ® <strong>Mini flanelová plenka.</strong> <br /> <br />Tato Mini flanelová plenka je vhodná ke každodennímu použití, na procházky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy Vybavení a doplňky
Cena
29 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 29 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel: 37x37cm, vzor: Cute Teddy, Baby Nellys ® <strong>Mini flanelová plenka.</strong> <br /> <br />Tato Mini flanelová plenka je vhodná ke každodennímu použití, na procházky, do poradny. <br /> <br /><strong>Rozměr:</strong> cca 37x37cm. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br />Velmi příjemná na dotek, flanelová plenky pro Vaše miminko. <br />Vyrobeny ze 100% bavlny. <br /> <br />Plenky jsou šity strojově, může dojít k posunutí vzoru. <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309125749 a ID 93759
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mini flanelová plenka - Medvídek hnědý v bílé Cute Teddy vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz