Kde koupit Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný

Parádní letní set trička a kraťasů si váš chlapec oblíbí a navíc mu zajistí maximální pohodlí i při celodenním nošení. Skvělý set jak pro volný čas, tak pro sport. Set obsahuje: tričko se sportovním… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
198 Kč
Dostupnost
Skladem 28.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 198 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Parádní letní set trička a kraťasů si váš chlapec oblíbí a navíc mu zajistí maximální pohodlí i při celodenním nošení. Skvělý set jak pro volný čas, tak pro sport. Set obsahuje: tričko se sportovním motivem kraťasy s pružným pasem a stahovací šňůrkou Materiál: 100% bavlna Bavlna Vysoká tepelná odolnost Vysoká pevnost v tahu i oděru – vhodná na výrobky, které jsou namáhány Dobře saje vodu Bílé prádlo: pere se nejlépe do teploty 95 °C v prášcích na bílé prádlo Barevné prádlo: doporučuje se praní do teploty 60 °C v prostředcích na barevné prádlo

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8034043512895 a ID 13732279
- jistota kvalitního výrobce Mix 'n Match
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mix 'n Match, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mix 'n Match Chlapecký set kraťasů a trička - barevný vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mix 'n Match, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz