Kde koupit Moeck 4291 Rottenburgh

Dvoudílná zobcová flétna s barokním prstokladem v C ladění vyrobena prestižním německým výrobcem hudebních nástrojů. Je to volba pro pokročilé hráče (studenty konzervatoří a škol múzických umění), kte… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Moeck 4291 Rottenburgh Sopranové zobcové flétny
Cena
3 590 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Moeck 4291 Rottenburgh které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvoudílná zobcová flétna s barokním prstokladem v C ladění vyrobena prestižním německým výrobcem hudebních nástrojů. Je to volba pro pokročilé hráče (studenty konzervatoří a škol múzických umění), kteří požadují plný teplý tón jako při při hraní v komorním uskupení, tak při sólových výkonech. Je ručně vyrobena z kvalitního mořeného javorového dřeva. K nástroji patří bavlněný obal, vytěrák, mazadlo a tabulka hmatů.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Moeck 4291 Rottenburgh z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 234993
- jistota kvalitního výrobce Moeck
- kategorie Sopranové zobcové flétny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Moeck 4291 Rottenburgh. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Moeck 4291 Rottenburgh na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sopranové zobcové flétny Moeck, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Moeck 4291 Rottenburgh vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: