Kde koupit Monacor RCP-8704U

Záslepka na 4U rackový panel, vyrobena z 1,5 mm ocelového plechu. Černý nástřik, 8mm zaoblení horní a dolní hrany. Ideální pro individuální sestavení rackových 482mm (19") systémů. Výška: 4U, šířka: 4… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Monacor RCP-8704U Rackové doplnky
Cena
250 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Monacor RCP-8704U které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 250 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Záslepka na 4U rackový panel, vyrobena z 1,5 mm ocelového plechu. Černý nástřik, 8mm zaoblení horní a dolní hrany. Ideální pro individuální sestavení rackových 482mm (19") systémů. Výška: 4U, šířka: 483 mm, výška: 177 mm

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Monacor RCP-8704U z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219969
- jistota kvalitního výrobce Monacor
- kategorie Rackové doplnky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Monacor RCP-8704U. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Monacor RCP-8704U na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rackové doplnky Monacor, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Monacor RCP-8704U vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: