Kde koupit Mono Pedalboard Club

Profesionální pedalboard s taškou. Toto hybridní pouzdro je složeno z vnějšího měkkého, ale velmi odolného materiálu, vnitřní tlumící pěny a plastových ABS panelů, které spolehlivě ochrání všechny v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mono Pedalboard Club Pedalboardy a obaly pro efekty
Cena
3 860 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mono Pedalboard Club které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 860 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální pedalboard s taškou. Toto hybridní pouzdro je složeno z vnějšího měkkého, ale velmi odolného materiálu, vnitřní tlumící pěny a plastových ABS panelů, které spolehlivě ochrání všechny vaše efekty od mechanického poškození. Pouzdro je vyrobeno z inovativního lehkého hi-tech materiálu, je odolné vůči vnějším nepříznivým vlivům a je nepromokavé. Vnitřní část je vybavena plyšovým panelem pro ochranu knoflíků a plastovou výztuhou pro umístění efektů. Jeho vnitřní rozměry jsou 444,5mm x 355,6mm x 127mm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mono Pedalboard Club z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216702
- jistota kvalitního výrobce Mono
- kategorie Pedalboardy a obaly pro efekty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mono Pedalboard Club. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mono Pedalboard Club na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pedalboardy a obaly pro efekty Mono, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mono Pedalboard Club vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: