Kde koupit Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň

Toto dřevěné puzzle je skvělou pomůckou pro rozvoj představivosti u dětí. Puzzle lze rozložit na několik dílku a pomocí úchytů se dítě snaží vrátit všechny dílky zpět tak, aby mu vznikl správný obráze… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň
					
				 Rozvoj a aktivita
Cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 189 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Toto dřevěné puzzle je skvělou pomůckou pro rozvoj představivosti u dětí. Puzzle lze rozložit na několik dílku a pomocí úchytů se dítě snaží vrátit všechny dílky zpět tak, aby mu vznikl správný obrázek. Při vyndání všech dílků dítě vidí kostru zvířete. Puzzle je pro dítě nejen zábavnou hrou, ale učí se u něj i poznávat jednotlivé části zvířete či rostliny. U dítěte se rozvíjí také jemná motorika, ale i koordinace oko – ruka. Doporučený věk: 2, 3, 4, 5 let. Rozměry výrobku: 240×240×9 mm. Stejně jako celá metoda Montessori, tak i všechny používané pomůcky jsou dílem paní Marie Montessori, která se někdy při práci nechala inspirovat také pomůckami vypracovanými francouzskými lékaři Itardem a Seguinem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596027000212 a ID 14133087
- jistota kvalitního výrobce Montessori pomůcky
- kategorie Rozvoj a aktivita

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rozvoj a aktivita Montessori pomůcky, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Montessori pomůcky Puzzle s kostrou - kůň vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rozvoj a aktivita Montessori pomůcky, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz