Kde koupit MOOG MF-102 Black

Analogový efekt, Ring Modulator, Ovládání: otočný ovladač Modulator Mix, Frequency, LFO Amount, Rate, Drive, přepínač Square-Sine, Lo-Hi, diody: Level, LFO, Bypass, nožní spínač On/Bypass, vstup/výs… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MOOG MF-102 Black Harmonizer / Pitch Shifter
Cena
7 890 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MOOG MF-102 Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Analogový efekt, Ring Modulator, Ovládání: otočný ovladač Modulator Mix, Frequency, LFO Amount, Rate, Drive, přepínač Square-Sine, Lo-Hi, diody: Level, LFO, Bypass, nožní spínač On/Bypass, vstup/výstup: 1/4" Audio In/Out, 1/4" Mix, Frequency, Amount, Rate stereo, Aux Audio In, LFO Out, Carrier Out, 9V konektor napájení, Povrchová úprava: Černá

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MOOG MF-102 Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213050
- jistota kvalitního výrobce MOOG
- kategorie Harmonizer / Pitch Shifter

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MOOG MF-102 Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MOOG MF-102 Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Harmonizer / Pitch Shifter MOOG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MOOG MF-102 Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: