Kde koupit Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm

Jedinečný dětský povlak na polštář z jemné bavlny, který je velice příjemný na dotek a tak si vaše zlatíčko bude sladce vychutnávat každý okamžik líbezného odpočinku. Poutavé barevné motivy odnesou va… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm
					
				 Povlaky na polštáře
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jedinečný dětský povlak na polštář z jemné bavlny, který je velice příjemný na dotek a tak si vaše zlatíčko bude sladce vychutnávat každý okamžik líbezného odpočinku. Poutavé barevné motivy odnesou vaše děťátko za nekonečnou fantazií do říše snů. Skvěle doplní dětskou postýlku a dodá útulnou atmosféru dětskému pokojíčku. Údržba: Vždy perte naruby maximálně při 40°C. Nedoporučuje se sušička. Žehlit maximálně na 150°C. U některých produktů se může stát, že v důsledku použití většího množství barvy dochází při prvním praní k uvolnění více barevných pigmentů. Tento problém lze jednoduše vyřešit druhým nebo třetím praním, kdy se přebytek barvy odstraní - tudíž doporučujeme prát zvlášť. Tento proces nemá žádný vliv na barevnost a kvalitu produktu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8420001050385 a ID 1412809
- jistota kvalitního výrobce Moshi Moshi
- kategorie Povlaky na polštáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Povlaky na polštáře Moshi Moshi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Moshi Moshi Dětský povlak na polštář Pretty Parrots, 50x30 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Povlaky na polštáře Moshi Moshi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz