Kde koupit Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru

SNÍLEK - hnědá kostička s ecru <strong>Krásná a úúúžasná moskytiéra pro Vaše miminko s ozdobnými srdíčky.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% pří… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru Vybavení a doplňky
Cena
682 Kč
Dostupnost
08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 682 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

SNÍLEK - hnědá kostička s ecru <strong>Krásná a úúúžasná moskytiéra pro Vaše miminko s ozdobnými srdíčky.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% přírodní bavlna + šifon. <br /> <br />I. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry cca +/- 3cm:</strong> 480cm x 175cm. <br /> <br />Je dosti dlouhá, ideálně zabezpečí Vaše miminko před nepříjemným letajícím hmyzem, je vyrobena z lehkého příjemného šifonu (záclonka). <br />Obsahuje: <br />Ozdobné visísí srdíčka. <br />Ozdobná šerpa k moskytiéře. <br /> <br />Konstrukce - držák moskytiéry není součástí, lze jej dokoupit samostatně v oddělení - příslušenství k postýlkám. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní přírodní bavlny - měkká na omak, neškrábe, neobsahuje žádné škodlivé látky. Po vyprání neztrácí barvu. <br /> <br /><strong>Certifikováno, atest, (produkt určen pro děti).</strong> <br /> <br /><strong>Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX. </strong> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309108469 a ID 4927
- jistota kvalitního výrobce Mamo Tato
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamo Tato, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Moskytiéra lux SNÍLEK - hnědá kostička s ecru vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mamo Tato, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz