Kde koupit Motorola MBP 16 dětský monitor dechu

Digitální dětská chůvička s technologií DECT (10 kanálů) a mikrofonem s vysokou citlivostí. Chůvička disponuje funkcí zpětného hovoru k dítěti a indikací ztráty signálu. Ochrání váš malý poklad, když… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Motorola MBP 16 dětský monitor dechu
					
				 Chůvičky
Cena
1 190 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Motorola MBP 16 dětský monitor dechu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Digitální dětská chůvička s technologií DECT (10 kanálů) a mikrofonem s vysokou citlivostí. Chůvička disponuje funkcí zpětného hovoru k dítěti a indikací ztráty signálu. Ochrání váš malý poklad, když nebudete právě poblíž.  VLASTNOSTI: Mikrofon s vysokou citlivostí. Možnost zpětného hovoru k díťěti. Monitorování teploty místnosti dítěte. Indikace ztráty signálu. Dětská jednotka s nočním světlem. Rodičovská jednotka s podsvíceným displejem a s klipem na opasek. Možnost přehrání až pěti ukolébavek. Stojánek. Regulace hlasitosti. Optická indikace úrovně hluku. Indikace stavu baterie. Dobíjecí baterie pro rodičovskou jednotku. Nabíječka pro rodičovskou jednotku. Napájecí adaptér pro dětskou jednotku.  

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Motorola MBP 16 dětský monitor dechu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5012786580268 a ID 159459
- jistota kvalitního výrobce Motorola
- kategorie Chůvičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 123 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Motorola MBP 16 dětský monitor dechu . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Motorola MBP 16 dětský monitor dechu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Chůvičky Motorola, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Motorola MBP 16 dětský monitor dechu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Chůvičky Motorola, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz