Kde koupit Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm

Nenechte se zmýlit, že bílá barva na povlaku je fádní. Naopak jej můžete kombinovat s nejrůznějším povlečením Mr. Fox a vytvořit si tak postel plnou barev a fantazie. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm
					
				 Povlaky na polštáře
Cena
99 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 99 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nenechte se zmýlit, že bílá barva na povlaku je fádní. Naopak jej můžete kombinovat s nejrůznějším povlečením Mr. Fox a vytvořit si tak postel plnou barev a fantazie.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039141705 a ID 94262
- jistota kvalitního výrobce Mr. FOX
- kategorie Povlaky na polštáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Povlaky na polštáře Mr. FOX, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mr. FOX Povlak na polštář bílý 50x30 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Povlaky na polštáře Mr. FOX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz