Kde koupit MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací

Nahřívací maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád pomáhá. Krtečka lze použít jako nahřívací obklad, nebo maňáska na ruku. Užívejte si každodenní pohádku z lesa s Krtečkem a jeho přáteli. Nahřívací… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací
					
				 Plyšové hračky a muchláčci
Cena
389 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nahřívací maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád pomáhá. Krtečka lze použít jako nahřívací obklad, nebo maňáska na ruku. Užívejte si každodenní pohádku z lesa s Krtečkem a jeho přáteli. Nahřívací maňásek Krteček Vyjímatelný sáček naplněný lněnými semínky, který lze nahřát v mikrovlnné troubě. Lze použít jako teplý obklad či nahřívadlo pod peřinu. Po vyjmutí sáčku lze použít jako maňásek na ruku. Praní v pračce na 30°C, bez sáčku se semínky! Společnost Moravská Ústředna Brno pro vás vyrábí české známé hračky již od roku 1909.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590121209021 a ID 182887
- jistota kvalitního výrobce MÚ Brno
- kategorie Plyšové hračky a muchláčci

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plyšové hračky a muchláčci MÚ Brno, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MÚ Brno Krteček 20cm maňásek, nahřívací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Plyšové hračky a muchláčci MÚ Brno, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz