Kde koupit MÚ Zajíc střední 39 cm

Textilní hračka vycpaná. Postavička ze série "Krtkovi kamarádi". Rozměry: 20 x 22 x 39cm Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MÚ Zajíc střední 39 cm
					
				 Plyšové hračky a muchláčci
Cena
325 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MÚ Zajíc střední 39 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 325 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Textilní hračka vycpaná. Postavička ze série "Krtkovi kamarádi". Rozměry: 20 x 22 x 39cm Materiál: jemný plyš obsahuje polyester

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MÚ Zajíc střední 39 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590121459075 a ID 182939
- jistota kvalitního výrobce MÚ
- kategorie Plyšové hračky a muchláčci

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MÚ Zajíc střední 39 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MÚ Zajíc střední 39 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plyšové hračky a muchláčci MÚ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MÚ Zajíc střední 39 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Plyšové hračky a muchláčci MÚ, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz