Kde koupit Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý

Barva: modrá, věk: 0 + <strong>Mazlíček, muchláček.</strong> <br /> <br />Velmi měkoučký mazlíček. <br />Tato hračka k tulení doprovází dítě na cestách i v postýlce. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý Vybavení a doplňky
Cena
179 Kč
Dostupnost
Skladem 02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: modrá, věk: 0 + <strong>Mazlíček, muchláček.</strong> <br /> <br />Velmi měkoučký mazlíček. <br />Tato hračka k tulení doprovází dítě na cestách i v postýlce. <br />Rozvíjí zrak i koordinaci. <br />Učí rozpoznávat barvy. <br />Rozvíjí dotykové smysly. <br />Učí chytat do dlaně. <br /> <br />Materiál příjemný na dotek. <br /> <br />Vhodné pro děti od narození 0m+. <br /> <br />1. jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> cca 20 x 23 cm. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4013594651158 a ID 94896
- jistota kvalitního výrobce Cause
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Cause, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Muchláček Medvídek se srdíčkami - modrý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Cause, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz