Kde koupit Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar

Přívěsek na klíče s motivem klasické kytary. Přívěsek disponuje kovovým očkem s průměrem 2,3 cm, řetízkem s délkou 3 cm a je vhodným dárkem pro každého muzikanta. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar Reklamní a dárkové předměty
Cena
129 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 129 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přívěsek na klíče s motivem klasické kytary. Přívěsek disponuje kovovým očkem s průměrem 2,3 cm, řetízkem s délkou 3 cm a je vhodným dárkem pro každého muzikanta.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219091
- jistota kvalitního výrobce Musician Designer
- kategorie Reklamní a dárkové předměty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Reklamní a dárkové předměty Musician Designer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Musician Designer Music Key Chain Classical Guitar vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: