Kde koupit My Little Pony Hrací set EG jeviště

Skvělá zábava pro malé muzikanty. Připravte pódium na bitvu kapel s hrací sadou Rainbow Rocks Stage Playset! Tato vychytaná hrací sada obsahuje pódium pro úžasné koncerty, sadu bubnů a speciální posta… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • My Little Pony Hrací set EG jeviště
					
				 Figurky a hrdinové
Cena
983 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží My Little Pony Hrací set EG jeviště které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 983 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skvělá zábava pro malé muzikanty. Připravte pódium na bitvu kapel s hrací sadou Rainbow Rocks Stage Playset! Tato vychytaná hrací sada obsahuje pódium pro úžasné koncerty, sadu bubnů a speciální postavičku Pinkie Pie, která na ně bude do rytmu hrát. Pomocí duhového pozadí a hlavního pódia s prostorem pro celou rockovou kapelu Equestria Girls kouzlo a hudba nikdy neskončí!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit My Little Pony Hrací set EG jeviště z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994819101 a ID 1132970
- jistota kvalitního výrobce My Little Pony
- kategorie Figurky a hrdinové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 67 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit My Little Pony Hrací set EG jeviště . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa My Little Pony Hrací set EG jeviště na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Figurky a hrdinové My Little Pony, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete My Little Pony Hrací set EG jeviště vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Figurky a hrdinové My Little Pony, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz