Kde koupit NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF

Brusný kotouč NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF : Vypouklý brusný kotouč Narex A 30 BF na kov a ocel.Nabízíme vám kvalitní vypouklý brusný kotouč Narex, který je vhodný na opracování kovovýc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF  Vybavení a doplňky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Brusný kotouč NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF : Vypouklý brusný kotouč Narex A 30 BF na kov a ocel.Nabízíme vám kvalitní vypouklý brusný kotouč Narex, který je vhodný na opracování kovových předmětů. Hodí se na úhlové brusky a práce s ním je perfektní. Tento vypouklý brusný kotouč je velmi trvanlivý a ubývá velice pomalu. S tímto praktickým a kvalitním nástrojem od známé značky Narex si velmi usnadníte práci. Průměr kotouče činí 115/6 mm a průměr upínacího otvoru je 22,23 mm.Klíčové vlastnosti brusného kotouče NAREX 115/6 mm na kov vypouklý A 30Q BFVypouklý brusný kotouč NAREX 115/6 mm A 30Q BF určený na opracování kovuHodí se na úhlové bruskyKotouč je kvalitního zpracováníJedná se o velice trvanlivý kotoučMěkký a klidný chod s minimem vibrací

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590163889595 a ID 5377384
- jistota kvalitního výrobce Narex
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Narex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NAREX 115/6mm na kov vypouklý A 30Q BF vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Narex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto